ellaOne - Skuteczna nawet 120h po współżyciu

ellaOne
ellaOne (do 120h po współżyciu)


1 tabletka
259,95 zł

2 tabletki
444,95 zł

3 tabletki
644,95 zł

EllaOne to nowoczesne rozwiązanie antykoncepcji awaryjnej po niezabezpieczonym stosunku seksualnym. Jej wyższość nad innymi „tabletkami po” to wydłużony czas na przyjęcie tabletki, aż do 120 godzin.

EllaOne w skuteczny sposób zapobiega zajściu w ciąże poprzez zahamowanie procesu owulacji, zagęszczeniu śluzu szyjki macicy oraz uniemożliwienie zagnieżdżenie zarodka w wyściółce macicy.

  • Innowacyjny składnik: octan uliprystalu
  • Skuteczność do 120 godzin po stosunku
  • Kompleksowe przeciwdziałanie zajściu w ciążę
  • Najefektywniejsza w pierwszych 72 godzinach

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

ellaOne – pytania i odpowiedzi:

Jakie są zalety ellaOne i czym się wyróżnia?

Wyższością ellaOne od innych tabletek, np. Levinelle jest przedłużony czas na przyjęcie pigułki. Octan uliprystalu w stężeniu 30 mg jest w stanie zapobiec zajściu w ciąże nawet do 5 dni po kontakcie seksualnym bez skutecznego zabezpieczenia. ellaOne gwarantuje również wyższą skuteczność działania w pierwszych 3 dniach niż inne hormonalne środki awaryjne.

Jak działa ellaOne?

Tabletki ellaOne zawierają związek chemiczny, który zapobiega owulacji, ponieważ wytwarza biochemiczny sygnał o tym, że owulacja już zaszła. Dodatkowo powoduje zwiększenie lepkości śluzu wydzielanego przez szyjkę macicy, przez co plemniki nie mogą dotrzeć do komórki jajowej.

Dla kogo jest przeznaczona tabletka ellaOne?

EllaOne powstała z myślą o pełnoletnich kobietach, którym przydarzyło się odbycie niezabezpieczonego stosunku seksualnego lub w sytuacji, gdy wybrana metoda antykoncepcji zawiodła. Należy pamiętać, że jest to forma awaryjnego zapobiegania zajściu w ciążę i nie powinna być stosowana regularnie jako zamiennik klasycznych metod. ellaOne może być przyjęta przez kobietę karmiącą, u której istnieje ryzyko ponownego zajścia w ciążę. Należy jednak odciągnąć pokarm, a karmienie wznowić po 36 godzinach od przyjęcia tabletki.

Jakie są przeciwskazania do przyjęcie ellaOne?

Nie należy łączyć ellaOne z preparatami hormonalnymi zawierającymi lewonorgestrel, a także u kobiet z ciężką astmą oskrzelową. Nie przeprowadzono testów klinicznych sprawdzających wpływ na organizm przyjęcie kilku tabletek ellaOne w jednym cyklu, dlatego nie rekomenduje się przyjmowania większych dawek. Zdarza się stosowanie ellaOne przez kobiety przyjmujących tabletki hormonalne, dlatego w takiej ewentualności należy wziąć pod uwagę zmniejszenie ich działania antykoncepcyjnego.

Jak przyjąć tabletkę ellaOne?

Pigułkę ellaOne zawierająca 30 mg substancji czynnej należy przyjąć jak najszybciej po kontakcie seksualnym mogącym skutkować niechcianą ciążą, jednak najpóźniej po 120 godzinach. Tabletkę należy przyjąć doustnie i popić dużą ilością wody. Jeżeli po przyjęciu leku wystąpią nudności i biegunka przez upływem 3 godzin należy przyjąć ponownie tabletkę ellaOne.

Jakie działania niepożądane wywołuje ellaOne?

Tabletka ellaOne może powodować pojawienie się skutków ubocznych o łagodnym nasileniu, jednak mijają one samoistnie. Bezpieczeństwo podczas stosowania tabletki awaryjnej zostało potwierdzone w badaniu klinicznych na prawie 5000 kobiet. Najczęściej zgłaszanymi reakcjami niepożądanymi są: bóle głowy, mdłości, bóle brzucha. Może również wystąpić krwawienie przed planowanym terminem miesiączki lub opóźnienie menstruacji nie jest to, jednak powodem do niepokoju. Jeżeli miesiączka w ogóle nie wystąpi zaleca się wykonanie testu ciążowego, aby wykluczyć zajście w ciążę.

Jak kupić ellaOne przez internet?

Pomimo, iż jest to lek sprzedawany na receptę istnieje jego możliwość zakupu drogą online. W tym celu podczas zamawiania tabletek należy uzupełnić kwestionariusz zdrowotny. Lekarz po zapoznaniu się z historią medyczną podejmie decyzję o konieczności zażycia tabletki ellaOne. Jeżeli nie stwierdzi przeciwskazań, wypiszę receptę, która zostanie zrealizowana przez sprawdzoną aptekę , a lek zostanie doręczony do 48 godzin. Zamówienie złożone do godziny 15.00 są realizowane tego samego dnia.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)