Levonelle (Escapelle) - skuteczna do 72h po współżyciu

levonelle
Levonelle (Escapelle) do 72h po


1 tabletka
194,95 zł

2 tabletki
294,95 zł

3 tabletki
369,95 zł

Levonelle (Escapelle) jest formą antykoncepcji „po” stosowaną do 72 godzin po niezabezpieczonym kontakcie płciowym lub w sytuacji awaryjnej, kiedy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła.

Levonelle sprzedawana również pod nazwą Escapelle, jest środkiem zapobiegającym niechcianej ciąży. Przyjęta dobę po niezabezpieczonym stosunku seksualnych wykazuje skuteczność 99% w zapobieganiu niechcianej ciąży.

UWAGA: Jeśli w chwili czytania tego tekstu, jesteś po stosunku bez zabezpieczenia i szukasz skutecznej "pigułki po", zdecydowanie bardziej polecamy pigułki ellaOne, które są skuteczne nawet 120h po współżyciu

  • Zawiera 1,5 mg levonorgestrelu
  • Przyjęta 24 godziny po ryzykownym stosunku płciowym cechują się skutecznością do 99%
  • Jednorazowa dawka gwarantuje wysoką efektywność w zapobieganiu niechcianej ciąży, nawet do 72 godzin od momentu stosunku seksualnego
  • Kompleksowe działanie w zapobieganiu ciąży

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Levonelle – częste pytania:

Jakie są korzyści z przyjęcia Levonelle?

Levonelle jest formą antykoncepcji awaryjnej, która zapobiega niechcianej ciąży. Jej skuteczność została doceniona przez wiele kobiet na całym świecie. W przypadku zagrożenia ciąży wykazuje kompleksowe działanie uniemożliwiające zapłodnienie komórki jajowej. Tabletkę Levonelle rekomenduje się przyjąć jak najszybciej po niezabezpieczonym stosunku płciowym. Zażycie tabletki po 24 godzinach gwarantuje skuteczność do 99%.

Czym się różnią Levonelle i Escapelle?

Tabletki te zawierają tą samą substancję czynną levonorgestrel, o tej samej zawartości 1,5 mg, różnią się jedynie nazwą handlową. Levonelle i Escapelle są produkowane przez dwie różne firmy, dlatego występuje rozbieżność w nazwie produktu farmaceutycznego. Ich działanie jest identyczne, uniemożliwiają zajście w niechcianą ciążą, która może być efektem stosunku seksualnego, podczas którego zawiodła wybrana metoda antykoncepcji lub kontakt seksualny nie został w ogóle zabezpieczony.

Jak działa Levonelle?

Levonelle przyjęta maksymalnie 72 godziny po stosunku seksualnym, który może skutkować ciążą gwarantuje kompleksową ochronę w zapobieganiu niechcianej ciąży. Działa wielopłaszczyznowo. Przede wszystkim zapobiega owulacji oraz powoduje zagęszczenie śluzu macicznego, co utrudnia ruch plemników w kierunku komórki jajowej. W sytuacji, kiedy plemnik dotarł już do jaja Levonelle uniemożliwia zagnieżdżenie się komórki w śluzówce macicy.

Kto może kupić Levonelle?

Levonelle jest przeznaczona dla wszystkich kobiet powyżej 16 roku, u których pojawiło się ryzyko zajścia w niechcianą ciążę. Kobiety nie spełniające wymogów wiekowych muszą skontaktować się ze swoim ginekologiem, ponieważ dla kobiet w grupie wiekowej poniżej 16 roku życia przeprowadzono nieliczne badania kliniczne.

Jak przyjmować Levonelle?

Tabletkę należy przyjąć maksymalnie 72 godziny po niezabezpieczonym stosunku płciowym, jednak im szybciej zostanie przyjęta, tym większa gwarancja jej skuteczności. Pigułkę należy przyjąć doustnie i popić szklanką wody. W jednym cyklu można tylko raz skorzystać z awaryjnej antykoncepcji. Należy unikać łączenia Levonelle z tabletkami antykoncepcyjnymi, która w wysokim stopniu chronią przed zajściem w ciążę. Połączeniu tych dwóch preparatów hormonalnych może spowodować zaburzenie gospodarki hormonalnej organizmu, jednak nie należy przerywać przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych.

Czy Levonelle wywołuje skutki uboczne?

Przyjęcie tabletki Levonelle może, ale nie musi spowodować wystąpienie działań niepożądanych. Najczęściej zgłaszanymi skutkami ubocznymi są: bóle głowy, senność, zmęczenie, nudności oraz ból brzucha. Może wystąpić opóźnienie miesiączki lub krwawienie śródcykliczne.

Jak kupić Levonelle(Escapelle) przez internet?

Tabletki „72 h po” są formą antykoncepcji awaryjnej, która jest wydawana tylko na receptę. Dzięki stronie tabletki-antykoncepcyjne.org możliwe jest kupienie tabletki „po” przez internet. Oferujemy możliwość darmowego wywiadu lekarskiego, który potwierdzi konieczność zażycia tabletki. Po wypisaniu recepty lek zostanie wydany przez aptekę i przygotowany do natychmiastowej wysyłki. Czas dostawy do pacjenta zajmuje ok. 24-48 godzin, dlatego jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy rekomendujemy zgłoszenie się do swojego internisty lub ginekologa.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)