Femodette

Femodette
Femodette


63 tabletki na 3 miesiące
209,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
329,95 zł

Femodette to pigułki hormonalne zaprojektowane przez koncern farmaceutyczny Bayer, aby zapewnić kobietom wysoką ochronę przed zajściem w niepożądaną ciążę.

Femodette implikują w organizmie kobiety krótkofalową bezpłodność, wywołując przy tym minimalne ryzyko pojawienia się działań niepożądanych.

  • Składniki aktywne: 0,075 mg gestodenu oraz 0,02 mg etynyloestradiolu
  • Wysokie bezpieczeństwo stosowania
  • Regularnie przyjmowane zapewniają prawie 100% skuteczność w zapobieganiu niepożądanej ciąży
  • Wykorzystywane w leczeniu policystycznych jajników

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Femodette-Częste pytania:

Jakie są korzyści z przyjmowania Femodette?

Zaletą Femodette jest prawie 100% skuteczność w zapobieganiu niepożądanej ciąży. Bardzo wiele pacjentek zaobserwowało również inne pozytywne efekty działania antykoncepcji, np. zmniejszenie obfitości krwawień miesiączkowych, regulacja cykli, redukcja trądziku, ograniczenie łojotoku.

Jak działają tabletki Femodette?

Tabletki Femodette poprzez dostarczenie hormonów ingerują w gospodarkę hormonalną organizmu i wpływają na płodność kobiety. Zostaje zatrzymana owulacja, dzięki czemu zapłodnienie jest niemożliwe. Aby zwiększyć skuteczność Femodette działa również na innej płaszczyźnie, zagęszczając śluz wydzielany przez szyjkę macicy oraz zmniejszając grubość śluzówki macicy.

Dla kogo są przeznaczone te tabletki?

Femodette są przeznaczone dla kobiet w wieku od 18 do 35 roku życia, które chcą się cieszyć z prowadzonego życia seksualnego bez obawy o zajście w niepożądaną ciążę.

Jakie są przeciwskazania do przyjmowania Femodette?

Pewna grupa kobiet nie powinna stosować antykoncepcji hormonalnej. Kwalifikują się do niej pacjentki cierpiące na migreny, cukrzycę, ciężką depresję oraz zagrożone wystąpieniem zakrzepicy żylnej lub tętniczej. Lekarza zalecają ostrożność w przyjmowaniu Femodette kobietom obciążonym genetycznie ryzykiem wystąpienie nowotworów.

Jak należy przyjmować Femodette?

Tabletki Femodette są przeznaczone do codziennego przyjmowana w ilości jedna tabletka na dobę. Schemat ten należy powtarzać przez 21 dni. Pierwszą pigułkę rekomenduje się zażyć pierwszego dnia miesiączki, wtedy antykoncepcja jest zapewniona od pierwszej przyjętej tabletki. Jeżeli Femodette rozpocznie się stosować w 2-5 dniu cyklu, wówczas konieczne jest dodatkowe zabezpieczanie się przez tydzień. Ważne jest, aby tabletki przyjmować każdego dnia o tej samej porze.

Jakie są działania niepożądane wywołuje Femodette?

Przyjmowanie Femodette może spowodować pojawienie się skutków ubocznych, u niektórych kobiet. Bardzo rzadko występują nasilone działania niepożądane, które wymagają przerwania stosowania tabletek. Pacjentki najczęściej zgłaszają łagodne bóle głowy i nudności, obniżenie libido, lekkie wahania nastroju. Femodette mogą spodować również spadek lub wzrost wagi.

Jak kupić Femodette przez internet?

Tabletki antykoncepcyjne również Femodette są dostępne tylko na receptę. Istnieje jednak możliwość nabycia tych tabletek przez internet. Jest to możliwe, dzięki klinice internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org. Zatrudniamy lekarzy, którzy poprzez darmową konsultację online oceniają stan zdrowia pacjenta oraz bezpieczeństwo stosowania leku. W przypadku braku przeciwskażań jest wystawiana recepta, która jest automatycznie realizowana w aptece zarejestrowanej na terenie Unii Europejskiej. Paczki z tabletkami antykoncepcyjnymi są wysyłane w dobrze zabezpieczonych opakowaniach bez dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)