Jak zamówić lek

Klikając na żółty przycisk "Zamów" albo "Przejdź do Pytań Medycznych" obok wybranego leku, rozpocznie się szybki i łatwy proces zamawiania, który automatycznie przeprowadzi Państwa krok po kroku, aż do otrzymania potwierdzenia pomyślnie złożonego zamówienia. Oto szczegółowy opis poszczególnych kroków:

Krok 1: Wybór Leczenia

Wystarczy kliknąć żółty guzik "Zamów" albo "Przejdź do Pytań Medycznych" obok wybranego leku, a proces zamawiania rozpocznie się.

Krok 2: Przekierowanie do Konsultacji Medycznej

Wybranie leczenia zabierze Państwo do wywiadu lekarskiego w formie formularza. Pytania związane są z ogólnym stanem zdrowia oraz przyjmowaniem wybranego leku i na jego podstawie nasz lekarz wystawia recepty. Po wypełnieniu, kliknij "Przejdź do Adresu Dostawy".

Krok 3: Podanie Adresu Dostawy

"Przejdź do Adresu Dostawy" zabierze Państwa do formularza adresowego. Prosimy o wpisanie adresu, na który dostarczona ma być przesyłka. Następnie prosimy wybrać metodę dostawy oraz kliknąć na "Przejdź do Płatności".

Krok 4: Wybranie Metody Płatności

Klikając na "Przejdź do Płatności" można bezpiecznie podać dane karty płatniczej albo wybrać z rozwijanego paska opcję przelewu bankowego lub alternatywnie wybrać opcję płatności przy odbiorze. Następnie prosimy potwierdzić zamówienie. UWAGA: żadna płatność nie jest przez nas pobierana aż do momentu zaakceptowania konsultacji przez naszego lekarza.

Co dzieje się dalej?

Po złożeniu zamówienia, konsultacja medyczna odsyłana jest do naszego zespołu medycznego. Tam zostanie szybko przypisana jednemu z naszych lekarzy, który może:

A: Zatwierdzić zamówienie: jeśli uzna, że lek stosowny jest do opisanych objawów. Lekarz wydaje wtedy receptę i odsyła do naszej apteki. Dopiero wtedy autoryzujemy Państwa płatność kartą lub przesyłamy na e-maila dane do przelewu bankowego dla tych co wybrali tą opcję.

B: Odmówić wydania recepty: jeśli uzna, że lek nie jest odpowiedni w Państwa przypadku lub gdy istnieje ryzyko interakcji z innymi lekami. Wtedy nie autoryzujemy Państwa płatności kartą i żadna suma nie zostanie pobrana z Państwa konta.

C: Potrzebować dodatkowych informacji: w tym wypadku skontaktuje się z Państwem nasz konsultant i zada kilka dodatkowych pytań.

Lekarz przekazuje receptę do apteki, gdzie farmaceuta starannie przygotowuje lek i wydaje do przesyłki. Zamówienie zostanie nadane kurierem UPS i dostarczone następnego dnia (do małych miejscowości w przeciągu 2 dni). Wszystkie leki pakowane są w szczelne i dyskretne opakowanie, które nie zawiera nazwy serwisu, ani opisu zawartości.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)