Levonelle czy ellaOne, którą tabletkę wybrać?

Środki antykoncepcji awaryjnej powinny być stosowanie w sytuacjach awaryjnych i nie mogą stanowić sposobu regularnego zabezpieczania się przed zajściem w ciążę. Wyjątkiem jest wkładka wewnątrzmaciczna, która nie tylko uniemożliwia zapłodnienie komórki jajowej, mogące być efektem ryzykownego stosunku seksualnego, ale także chroni przez ciążą po jej założeniu.

Aby kupić tabletkę Levonelle lub ellaOne konieczna jest konsultacja z lekarzem, który pomoże wybrać najskuteczniejszą pigułkę. Wiele zależy od tego, kiedy nastąpił kontakt seksualny bez antykoncepcji. Strona tabletki-antykoncepcyjne.org oferuje możliwość bezpłatnego kontaktu z lekarzem, który nie tylko doradzi w wyborze tabletki, ale również potwierdzi bezpieczeństwo i konieczność zastosowania antykoncepcji po stosunku.

Porównanie tabletki Levonelle i ellaOne

Levonelle ellaOne
Zalety
  • Dłużej dostępna w sprzedaży, przeszła więcej testów klinicznych
  • Skuteczna w 95%, gdy zostanie przyjęta w pierwszej dobie od niezabezpieczonego stosunku
  • Skuteczna do 120 godzin
  • Przyjęta w pierwszych 72 godzinach cechuje się wyższą skutecznością niż Levonelle
Wady
  • Po niezabezpieczonym stosunku pacjentka ma tylko 72 godziny na przyjęcie tabletki
  • Jej skuteczność w drugiej i trzeciej dobie przyjęcie maleje do 85%
  • Nowsza na rynku niż Levonelle, przeszła pozytywnie testy kliniczne, ale nie są znane efekty długofalowego stosowania

Jeżeli nie potrafisz podjąć decyzji o wyborze tabletki „po” skorzystaj z bezpłatnej konsultacji medycznej, jaką oferuje serwis tabletki-antykoncepcyjne.org. Nasz lekarz dopierze odpowiedni preparat stanowiący antykoncepcję awaryjną.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)