Marvelon

Marvelon
Marvelon


63 tabletki na 3 miesiące
194,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Marvelon to pigułki antykoncepcyjne łączące w składzie dwa hormony, aby kompleksowo chronić przed zajściem w ciążę.

Prawidłowo przyjmowany jest skuteczny prawie w 100%.


  • Substancje czynne: 0,15 mg dezogestrelu oraz 0,03 mg etynyloestradiolu
  • Chroni przed zapłodnieniem na trzy sposoby
  • Skuteczność potwierdzona testami klinicznych
  • Wygodna i pewna metoda antykoncepcji

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Marvelon – pytania i odpowiedzi:

Jakie są zalety stosowania tabletek Marvelon?

Marvelon jest skutecznym środkiem antykoncepcyjnym zmniejszającym praktycznie do zera ryzyko zajścia w nieplanowaną ciążę. Wykazuje również inne działania, m.in. leczy torbiele jajników, zmniejsza zmiany trądzikowe oraz redukuje nadmierne owłosienie. Jest rekomendowany kobietom, które cierpią na bolesne i obfite miesiączki.

Jak działa Marvelon?

Marvelon jest rodzajem dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych, które zapewniają kompleksowe działanie zapobiegające zapłodnieniu. Etynyloestradiol zatrzymuje funkcje owulacyjne jajnika, natomiast dezogestrel zagęszcza śluz szyjki macicy, w którym poruszają się plemniki. Zwiększenie jego gęstości utrudnia plemnikom dotarcie do jajowodu. Dezogestrel wpływa również na grubość śluzówki znajdującej się wewnątrz macicy, cienka warstwa tkanki uniemożliwia zagnieżdżenie się potencjalnego zarodka.

Kto może przyjmować tabletki Marvelon?

Marvelon jest przeznaczony dla zdrowych, pełnoletnich kobiet, które chcą cieszyć się seksem bez obawy o zajście w niepożądaną ciążę. Każda kobieta, która chce zacząć przyjmować tabletki antykoncepcyjne powinna odbyć konsultację medyczną podczas której lekarz dobierze odpowiednią kompozycję hormonalną i upewni się, że przyjmowanie pigułek będzie całkowicie bezpieczne.

Dla kogo Marvelon nie jest wskazany?

Istnieje grupa kobiet, który powinny unikać stosowania antykoncepcji hormonalnej. Należą do niej pacjentki cierpiące na migreny, zakrzepicę, cukrzycę oraz będące w grupie zagrożenia nowotworem lub udarem mózgu.

Jak należy przyjmować pigułki Marvelon?

Tabletki Marvelon należy zażywać doustnie, raz dziennie o stałej porze. Przyjmuje się je przez 21 dni, po których następuje okres tygodniowej przerwy. Powinno się wówczas pojawić krwawienie, jednak jego brak nie jest oznaką ciąży. Jeżeli w kolejnym miesiącu stosowania Marvelonu również nie wystąpi krwawienie to zalecane jest wykonanie testu ciążowego.

Jakie są skutki uboczne przyjmowania tabletek Marvelon?

Podczas stosowanie Marvelonu mogą pojawić się odczuwalne efekty uboczne działania hormonów. Występuje one krótkofalowo i charakteryzują się delikatnym nasileniem. Pacjentki zażywające Marvelon zgłaszają najczęściej: bóle głowy i brzucha, mdłości, wrażliwość piersi oraz zatrzymanie wody w organizmie. Jeżeli skutki uboczne nie ustąpią należy zgłosić się do lekarza w celu dobrania innego zestawu hormonów.

Czy Marvelon można kupić przez internet?

Marvelon jest preparatem farmaceutycznym zawierającym hormony, dlatego jest dostępny tylko na receptę. Istnieje możliwość zamówienia Marvelonu przez internet za pośrednictwem strony tabletki-antykoncepcyjne.org. Podczas składania zamówienia konieczne jest wypełnienie krótkiej ankiety medycznej, aby nasz lekarz mógł stwierdzić czy nie istnieją przeciwskazania do zażywania leku. Gdy zostanie wypisana receptę, nasza rekomendowana apteka wyda lek, który zostanie następnie wysłany kurierem pod wskazany adres.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)