Mercilon

Mercilon
Mercilon


63 tabletki na 3 miesiące
194,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Mercilon to wysoce skuteczny preparat antykoncepcyjny gwarantujący prawie 100% ochronę przed zajściem w ciążę.

Mercilon zawiera niewielką ilość hormonów, co sprawia, że są idealne dla kobiet, które odczuwaly skutki uboczne podczas stosowania tabletek z wyższą zawartością składników aktywnych.

  • Substancje czynne: 0,15 mg dezogestrelu oraz 0,02 mg etynyloestradiolu
  • Nie powodują wzrostu wagi
  • Wysoka skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych
  • Zmniejszają objawy trądziku oraz PMS

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Mercilon – częste pytania:

Jakie są zalety stosowania tabletek antykoncepcyjnych Mercilon?

Największą zaletą Mercilonu jest prawie 100% skuteczność w zapobieganiu niechcianej ciąży. Mogą być stosowane przez prawie wszystkie pełnoletnie kobiety. Są zalecane również kobietom, które nie mogą zaleczyć trądziku innymi metodami. Mercilon jest również wskazany dla kobiet, które cierpią na torbiele jajników.

Które kobiety mogą stosować Mercilon?

Tabletki Mercilon są przeznaczone dla dorosłych kobiet, które chcą mieć kontrolę nad własną płodnością. Pacjentki powyżej 35 roku życia oraz palące nałogowo papierosy powinny zażywać lek pod ścisłą kontrolą lekarza. Mercilonu nie należy stosować w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Jakie są przeciwskazania do przyjmowania Mercilonu?

Istnieją potwierdzone przez specjalistów przeciwskazania do stosowania tabletek antykoncepcyjnych Mercilon. Do grupy pacjentek, u których nie jest zalecane zażywanie Mercilonu zaliczono kobiet cierpiące na migreny, głęboką depresję, oraz zagrożone nowotworem wątroby lub zakrzepicą żył.

Jak należy dawkować Mercilon?

Mercilon wystarczy zażywać raz dziennie przez okres 21 dni. Tabletkę należy przyjmować o określonej, stałej porze. Początek antykoncepcji najlepiej rozpocząć pierwszego dnia cyklu, ponieważ skuteczność tabletki.

Czy Mercilon powoduje działania niepożądane?

Każdy farmaceutyk, w tym również Mercilon podczas stosowania może powodować pojawienie się skutków ubocznych. Występują one zazwyczaj tylko w pierwszym kwartale zażywania tabletek antykoncepcyjnych. Kobiety, który odnotowały efekty uboczne działania Mercilonu zgłaszały: bóle brzucha, mdłości, powiększenie piersi, zmniejszenie apetytu oraz zwiększoną ochotę na seks.

Jak kupić Mercilon przez internet?

Mercilon jest dostępny w sprzedaży aptecznej po okazaniu recepty. Istnieje możliwość zakupienia tabletek antykoncepcyjnych przez internet, dzięki stronie serwisu tabletki-antykoncepcyjne.org. Nie zwalnia to jednak pacjentek z konieczności posiadania recepty, dlatego podczas składania zamówienia należy wypełnić krótki test zdrowotny, które pomoże naszemu lekarzowi zdecydować o możliwości przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Gdy zostanie wydana recepta będzie ona automatycznie zrealizowana w naszej aptece, a Mercilon zostanie wysłany w dyskretnym opakowaniu pod wskazany adres.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)