Krążek Dopochwowy NuvaRing

Krążek dopochwowy NuvaRing
NuvaRing


3 krążki na 3 miesiące
359,95 zł

Rewolucyjna metoda antykoncepcyjna wyprodukowana przez firmę Organon. Pierścień zakłada się tylko raz w miesiącu. Nie trzeba pamiętać o codziennym przyjmowaniu tabletki.

  • Elastyczny pierścień jest niezwykle prosty w zakładaniu
  • Substancje czynne: 11,7 mg etonogestrelu i 2,7 mg etynyloestradiolu
  • Hormony są uwalniane z krążka przez 21 dni
  • Nie jest wyczuwalny podczas stosunku seksualnego
  • Idealny dla niezdyscyplinowanych kobiet

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

NuvaRing-pytania i odpowiedzi:

Jakie są zalety korzystania z krążka NuvaRing?

Krążek antykoncepcyjny NuvaRing jest innowacyjną metodą zapobiegania ciąży. Nie wymaga codziennego przyjmowania tabletek, co zwiększa szansę powodzenia antykoncepcji, ponieważ nie istnieje ryzyko pominięcia tabletki. Ponieważ hormony wchłaniają się do krwioobiegu przez śluzówkę w pochwie, na skuteczność ich działanie nie mają wpływu zaburzenia żołądkowe (wymioty, biegunki), co ma miejsce podczas stosowanie tabletek antykoncepcyjnych.

Jak działa krążek dopochwowy?

Pierścień dopochwowy jest wykonany z elastycznego polimeru-octanu winylu o wymiarach 54 mm średnicy i 4 mm grubości. Materiał, z którego jest wykonany krążek NuvaRing zawiera w swoim składzie progestagen (etonogestrel) i estrogen (etynyloestradiol). Pierścień należy umieścić w pochwie na okres 21 dni, w tym czasie uwalniają się hormony, które powstrzymują owulację, zagęszczają śluz szyjki macicy oraz powodują pogrubienie endometrium w macicy, co przeciwdziała zagnieżdżeniu zarodka. Po 21 dniach należy wyjąć pierścień z pochwy, dochodzi wtedy do krwawienia z odstawienia.

Dla których kobiet jest przeznaczony pierścień NuvaRing?

Ta metoda antykoncepcji jest przeznaczona dla wszystkich aktywnych seksualnie kobiet w wieku pomiędzy 18 a 40 lat, dla których problemem jest codzienne przyjmowanie tabletek.

Kto nie powinien zakładać NuvaRingu?

Kobiety powyżej 40 roku oraz pacjentki cierpiące na zapalenia żył, miażdżycę, migreny zagrożone udarem mózgu lub zawałem serca, a także osoby palące regularnie papierosy. Ważne jest, aby podczas stosowania krążka NuvaRing, zwrócić uwagę na przyjmowane leki i suplementy diety, ponieważ wiele antybiotyków oraz ziół obniża skuteczność antykoncepcji.

Jak włożyć pierścień NuvaRing?

Krążek dopochwowy NuvaRing należy założyć najlepiej 1 dnia miesiączki, ponieważ ochrona antykoncepcyjna będzie zapewniona od początku cyklu. Antykoncepcję można również rozpocząć między drugim a piątym dniem cyklu, ale koniecznie jest wtedy stosowanie dodatkowych zabezpieczeń przez siedem dni. W przypadku kobiet, które w poprzednim cyklu stosowały złożone środki hormonalne, pierścień należy umieścić w pochwie pierwszego dnia po przerwie.

Jakie są skutki uboczne stosowania krążka NuvaRing?

NuvaRing jest środkiem farmaceutycznym i może wywoływać skutki uboczne, ale nie u każdego muszą one wystąpić.

Najczęstszymi działaniami niepożądanymi zgłaszanymi przez pacjentki są: bóle głowy, mdłości, trądzik, zatrzymanie wody w organizmie. Opisane efekty uboczne nawet, jeśli się już wystąpią zazwyczaj mijają w pierwszych miesiącach stosowania leku.

Jak przechowywać pierścień NuvaRing?

Pierścień NuvaRing należy przechowywać w suchym miejscu bez dostępu światła, z dala od dzieci. Jeżeli krążek dopochwowy nie zostanie wykorzystany w ciągu 4 miesięcy lub przed upływem terminu ważności, nie nadaje się już do użytku. Jeżeli na krążku są widoczne uszkodzenia lub zmienił on kolor również nie należy go stosować.

Gdzie mogę kupić krążek dopochwowy NuvaRing?

Pierścień NuvaRing można kupić przez internet na stronie internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org. Jest to lek sprzedawany na receptę, dlatego konieczna jest konsultacja z lekarzem. Klinika internetowa tabletki-antykoncepcyjne.org gwarantuje możliwość darmowej porady lekarza. W tym celu podczas składania zamówienia należy odpowiedzieć na kilka pytań. Nasz lekarz może pomóc w doborze odpowiedniego środka antykoncepcyjnego. Jeżeli nie stwierdzi przeciwskazań wypisze receptę, która zostanie zrealizowana w naszej aptece. Wszystkie leki są wysyłane do Państwa w ekspresowy sposób, bez dodatkowych kosztów.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)