Prywatność

Nasz serwis przykłada wielką wagę do chronienia Twojej prywatności oraz zapewnia bezpieczeństwo transakcji, dzięki wdrożeniu najnowszych technologii. Aby korzystać ze wszystkich funkcji tego serwisu, wymagana jest rejestracja i udostępnienie pewnych prywatnych informacji.

Pobieramy niektóre dane osobiste konieczne do komunikacji przez email lub podane w formularzu na naszej stronie, w tym konsultacje medyczne z lekarzem. Poprzez te formularze możemy zostać w posiadaniu informacji jak Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres i inne dane osobiste, które nam udostępnisz.

Informacje te nie zostaną udostępnione żadnym osobom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody. Twoje dane będą użyte tylko zgodnie z prawem i Data Protection Act I998 (Akt o Ochronie Danych Osobowych, Wielka Brytania).

Akceptując tą umowę, udzielasz nam zgody na pobieranie danych osobowych o delikatnej naturze.

Ograniczamy pobieranie delikatnych informacji do minimum. Pobieramy wyłącznie tylko te dane, które są konieczne do wysyłki, usprawnienia naszego serwisu i przyspieszenia konsultacji lekarskiej. Pobrane dane osobowe przechowywane są bezpiecznie i w zgodzie z wewnętrznymi regulacjami i prawem.

Aby zapewnić maksymalna ochronę Twoich prywatnych danych, wszyscy nasi pracownicy zostają przeszkoleni z tych procedur.

Ta strona może zawierać linki do stron innych firm. Zaznaczamy jednak, że Twoje prywatne dane nie są udzielane żadnej z tych firm i że nie ponosimy odpowiedzialności za zastrzeżenia prawne innych firm. Zachęcamy do zapoznania się z procedurami i informacjami prawnymi tych firm. Odpowiednio, nasze procedury prywatności dotyczą tylko tej strony, a nie innych stron, których linki umieszczone są w tym serwisie.

Użytkowanie tej strony podlega wyżej opisanym procedurom prywatności i prawu angielskiemu.

Powyższe zasady dotyczą tylko danych pobranych w trakcie twojej wizyty w tym serwisie. W przypadku, gdyby nasze informacje prawne uległy zmianie, umieścimy wyraźnie widoczne ogłoszenie na stronie głównej. Dodatkowo, zachęcamy do regularnego sprawdzenia sekcji Prywatność na stronie tabletki-antykoncepcyjne.org. Kontunuowanie użytkowania tej strony uznane jest za zgodę na procedury naszego serwisu dotyczące prywatności i ochrony danych osobowych.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)