Qlaira

Qlaira
Qlaira


84 tabletki na 3 miesiące
348,95 zł

168 tabletek na 6 miesięcy
559,95 zł

Qlaira to wielofazowe tabletki antykoncepcyjne, które idealne są dla dojrzalszych kobiet, ponieważ zapewniają bezpieczniejszą ochronę przed zajściem w ciążę. Ich cykl zażywania obejmuje aż 28 dni.

 • Składnik aktywny – walerian estadiolu (3 mg/ 2 mg/ 1 mg) połączony z dienogestem (2 mg/ 3 mg)
 • Schemat przyjmowania obejmuje pełny cykl hormonalny – 28 dni
 • Wielofazowa ochrona przed zapłodnieniem
 • Skutecznie łagodzi bóle okresowe

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Qlaira – pytania i odpowiedzi:

Jakie są korzyści z zażywania Qlairy?

Tabletki te gwarantują wysoką ochronę przed zajściem w ciążę, o ile są poprawnie stosowanie według wskazań lekarza. Nie wymagają stosowanie dodatkowych metod antykoncepcyjnych, dzięki czemu pozwalają się cieszyć pełną radością z kontaktów intymnych.

Qlaira to tabletki zażywane przez pełny cykl wynoszący 28 dni, co zapewnia skuteczniejszą ochronę oraz indywidualnie naśladuje naturalny cykl hormonalny. Dzięki temu pojawia się również mniejsza ilość skutków ubocznych.

Jak działa Qlaira?

Codziennie dostarczana tabletka wpływa na cykl hormonalny kobiety, zapobiegając wystąpieniu owulacji. Nie zostaje uwolniona komórka jajowa, więc nie może dojść do zapłodnienia. Innym działaniem Qlairy, które zapewnia kompleksową ochroną jest zagęszczenie śluzu macicznego oraz zahamowanie odnowy błony śluzowej macicy, co dodatkowo zapobiega zapłodnieniu.

Dla kogo są przeznaczone tabletki Qlairy?

Te tabletki antykoncepcyjne są rekomendowane dla pełnoletnich kobiet do 35 roku życia, które chcą się w skuteczny sposób zabezpieczyć przed ciążą. Przeciwskazaniem do zażywania pigułek jest ciąża oraz karmienie piersią. Jeżeli pacjenta cierpi na dużą nadwagę, miażdżycę, migreny oraz jest zagrożoną chorobą nowotworową czy zakrzepicą żylną również nie powinna przyjmować tych tabletek.

Decyzję o rozpoczęciu stosowania tabletek Qlairy należy bezwzględnie skonsultować z lekarzem.

Podczas stosowania tabletek nie wolno spożywać naparu z dziurawca, ponieważ zmniejsza on skuteczność działania tabletek.

Jak przyjmować Qlairę?

Są to wielofazowe pigułki antykoncepcyjne. Opakowanie zawiera 28 tabletek występujących w różnych kolorach w zależności od stężenia substancji czynnych. Kolejność strzałek na opakowaniu informuje o kolejności przyjmowania tabletek.

Opakowanie zawiera:

 • 2 ciemnożółte tabletki (3 mg estradiolu)
 • 5 jasnoczerwonych tabletek (2 mg estradiolu i 2 mg dienogestu)
 • 17 jasnożółtych tabletek (2 mg estradiolu oraz 2 mg dienogestu)
 • 2 ciemnoczerwone tabletki (1 mg estradiolu)
 • 2 białe pigułki (nieaktywne, które nie zawierają hormonów)
Czy Qlaira powoduje skutki uboczne?

Kobiety stosujące tabletki antykoncepcyjne muszą liczyć się z możliwością wystąpienia skutków ubocznych o łagodnym nasileniu. Najczęściej pacjentki zgłaszają nudności, bóle brzucha, niewielki wzrost wagi. Podczas pierwszego opakowanie może wystąpić również niewielkie plamienie z dróg rodnych kobiety.

Czy można kupić tabletki Qlairę przez internet?

Strona kliniki internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org oferuje możliwość zakupu tabletek antykoncepcyjnych przez internet. Ponieważ antykoncepcja hormonalna jest dostępna tylko na receptę, należy wypełnić ankietę zdrowotną. Lekarz tabletki-antykoncepcyjne.org zweryfikuje czy nie występują przeciwskazania do przyjmowania tabletek Qlairę. Następnie doradzi w wyborze tabletek i przepisze odpowiednią receptę. Wszystkie leki są wydawane z apteki i wysyłane przesyłką kurierską bez dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

 • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
 • Darmowa konsultacja medyczna
 • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
 • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
 • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)