Rigevidon (Microgynon)

Rigevidon (Microgynon)
Rigevidon (Microgynon)


63 tabletki na 3 miesiące
169,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
244,95 zł

Rigevidon nazywane również Microgynon to jedne z najskuteczniejszych tabletek antykoncepcyjnych.

Działają na trzech różnych płaszczyznach, co jest medyczną tajemnicą skuteczności ich działania.

  • 21-dniowy schemat przyjmowania
  • Łagodzi ciężkie odmiany PMS
  • Substancje aktywne: 0,15 mg levonorgestrelu i 0,03 mg etynyloestradiolu
  • Sprzedawane również pod nazwą handlową Microgynon

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Rigevidon- częste pytania:

Jakie są zalety przyjmowania Rigevidonu?

Antykoncepcyjna hormonalna to najpewniejsza metoda zapobiegająca ciąży. Raz dziennie przyjęta tabletka chroni przed zapłodnieniem. Dodatkowo Rigevidon regulują cykl, zmniejszają krwawienia menstruacyjne.

Rigevidon chroni również przed ciężkimi chorobami takimi jak: endometrioza.

Jak działa Rigevidon?

Rigevidon kompleksowo chronią przed zajściem w ciążę. Przede wszystkim zatrzymuje funkcję owulacyjne jajników. Dodatkowo zagęszcza również śluz produkowany przez szyjkę macicy, co hamuje w znacznym stopniu ruch plemników. Dochodzi również do zmniejszenia grubości tkanki śluzowej macicy, co uniemożliwia zagnieżdżenie potencjalnego zarodka.

Dla kogo wskazany jest lek?

Aby otrzymać lek konieczna jest konsultacja z lekarzem. Tabletki zostały stworzone dla pełnoletnich kobiet, które chcą się uchronić przed zajściem w ciążę. Podczas wizyty lekarskiej należy zgłosić wszystkie przypadłości zdrowotne. Pigułek nie powinny przyjmować kobiety w ciąży oraz chorujące na przewlekłe migreny, nadciśnienie oraz zagęszczenie krwi.

Jakie skutki uboczne powoduje Rigevidon?

Są to nowoczesne tabletki zawierające minimalną porcję hormonów, dzięki czemu praktycznie nie powodują działań niepożądanych. Jednak u pewnej grupy pacjentek nadwrażliwych na syntetyczne hormony mogą pojawić się takie objawy jak: bóle głowy i brzucha, mdłości, zatrzymanie wody oraz zwiększone zagrożenie infekcjami pochwy.

Jak kupić Rigevidon przez internet?

Wszystkie tabletki antykoncepcyjne są dostępne po okazaniu recepty. Jeżeli wizyta u lekarza nie jest dogodna to można zamówić lek online. Na stronie tabletki-antykoncepcyjne.org podczas składania zamówienie konieczne jest wypełnienie krótkiej ankiety medycznej, będącej substytutem wizyty lekarskiej. Gdy lekarz nie stwierdzi przeciwskazań to wypisze receptę, Rigevidon zostanie wydany z apteki. Lek będzie wysłany do pacjentki bez dodatkowych kosztów przy wykorzystaniu ekspresowej wysyłki kurierskiej.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)