Warunki i Uregulowania

Ta umowa dotyczy Ciebie, czyli Użytkownika niniejszej Strony Internetowej i Hexpress Ltd. czyli właściciela tej strony internetowej pod nazwą handlową http://www.tabletki-antykoncepcyjne.org. Umowa wiążąca Cię z niniejszymi Warunkami i Postanowieniami wchodzi w życie wraz z pierwszym Twoim wykorzystaniem Strony Internetowej. Jeżeli nie zgadzasz się z niniejszymi Warunkami i Postanowieniami musisz natychmiast przestać korzystać ze Strony Internetowej.

Żaden z elementów Strony Internetowej nie stanowi oferty kontraktowej mogącej być zaakceptowaną. Na Twoje zamówienie składa się oferta kontraktowa, a nasze zatwierdzenie tej oferty następuje w momencie wysłania do Ciebie wiadomości email informującej o tym, że zamówienie zostało zrealizowane, a towary wysłane. W związku z tym obowiązują Cię również Warunki i Postanowienia naszych współpracowników zajmujących się dostawą/wysyłką lub ich podwykonawców itp.

1.1 Ogólne

1.1.1 Hexpress Ltd wykonująca czynności handlowe jako http://www.tabletki-antykoncepcyjne.org (My/Nas/Nasz) z Longue Hougue House, Longue Hougue Lane, St. Sampson, Guernsey, GY2 4JN, zobowiązujemy się wysłać Użytkownika (Ty/Twój) na darmowe konsultacje online z zarejestrowanym w Unii Europejskiej lekarzem medycyny (Lekarz) w celu uporania się i leczenia problemu ze zdrowiem (impotencja / otyłość / łysienie typu męskiego).

1.1.2 Takie konsultacje i leczenie podlegają warunkom i postanowienia niniejszego Porozumienia.

1.2 Gwarancje z Twojej strony

1.2.1 Gwarantujesz i podejmujesz się wypełnienia kwestionariusza konsultacyjnego zawartego na niniejszej stronie internetowej w sposób zgodny z prawdą, ujawniając i dostarczając w ten sposób wszystkich istotnych informacji zgodnie z najlepszą wiedzą.

1.2.2 Wyrażając zgodę na poniższe warunki oraz te zawarte w Zgodnym Porozumieniu o Odpowiedzialności Pacjenta (między innymi) akceptujesz fakt, że może skontaktować się z Tobą Lekarz lub jego przedstawiciel w razie potrzeby, nawet jeżeli nie została do niego/niej wystosowana odpowiednia prośba.

1.2.3 Niniejsze Porozumienie uznaje się za nieważne w przypadku udzielenia na którekolwiek z pytań odpowiedzi niezgodnej z prawdą.

1.3 Gwarancje z Naszej strony

1.3.1 Gwarantujemy i zapewniamy, że Twój kwestionariusz konsultacyjny będzie wyłącznie do wglądu Lekarza i jego pracowników, oraz że posłuży do celu wyeliminowania zaistniałych problemów ze zdrowiem.

1.3.2 Gwarantujemy i zapewniamy, że wszelkie leki i recepty wypisane przez Lekarza są realizowane wyłącznie w aptekach zarejestrowanych w Unii Europejskiej.

2. Klienci międzynarodowi

Jeżeli produkty zamawiane są spoza Wielkiej Brytanii, cła przywozowe i podatki mogą obowiązywać po dotarciu przesyłki do miejsca przeznaczenia. tabletki-antykoncepcyjne.org nie ponosi odpowiedzialności za te opłaty i nie zobowiązujemy się dokonywać żadnych obliczeń lub szacunków w tym zakresie. Jeśli zakup jest spoza Wiekiej Brytanii, radzimy skontaktować się z lokalnymi organami celnymi w celu uzyskania dalszych informacji na temat kosztów i procedur. Jako nabywca towarów, będziesz również oficjalnie zgłoszonym importerem i jako taki powinieneś upewnić się, że Twój zakup jest w pełnej zgodności z przepisami prawa kraju, do którego towary są importowane. Należy pamiętać, że towary mogą być sprawdzane po przybyciu do portu dla potrzeb celnych i tabletki-antykoncepcyjne.org nie może zagwarantować, że opakowanie towarów będzie wolne od śladów procedury. Użytkownik zgadza się do zwolnienia tabletki-antykoncepcyjne.org z wszelkiej odpowiedzialności z wyżej wymienionego tytułu.

3. Wysyłka i Dostawa

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usługi Przesyłki Specjalnej Royal Mail oraz firmy kurierskiej UPS, w celu potwierdzenia odbioru przesyłki wymagany jest podpis w momencie dostawy. Zamówienia pakowane są w dyskretne opakowania bez wzmianki o zawartych w środku produktach ani o firmie w celu zapewnienia możliwie najwyższego poziomu prywatności i dyskrecji.

Jeżeli listonosz/przedstawiciel firmy przewozowej nie zastanie pod wskazanym adresem osoby mogącej pokwitować odbiór, zostawi na miejscu odpowiednie powiadomienie. Będzie ono zawierało informacje o tym, gdzie można odebrać zamówiony towar. W celu zapewnienia wygody możesz zwrócić się z prośbą o dostarczenie przesyłki na Twój adres służbowy lub inny wskazany przez Ciebie adres.

Czas dostawy różni się w zależności od kraju docelowego. Przesyłki w Wielkiej Brytanii są realizowane następnego dnia, dostawa na terenie Europy trwa 3-5 dni roboczych, a poza Wielką Brytanią i Europą czas ten wydłuża się do 7-10 dni roboczych.

Po wysłaniu paczki z wykorzystaniem jednej z naszych usług/agentów zalecamy przestrzeganie ustalonych przez nich warunków i postanowień wraz z warunkami i postanowieniami zawartymi w niniejszym dokumencie.

Masz prawo do anulowania zamówienia na tabletki-antykoncepcyjne.org, aż do momentu wysłania leku z naszej apteki. Farmaceuta musi zniszczyć każdy zwrócony lek, nawet gdy opakowanie nie było otwierane, w związku z czym nie jesteśmy w stanie dokonywać zwrotów pieniędzy. Jednakże, jeżeli lek zostanie zwrócony do apteki przez agenta przesyłkowego, apteka może zorganizować ponownie wysłanie leku do tego samego lub innego adresu w ciągu 60 dni od zwrotu.

4. Własność Intelektualna

4.1 Materiał zawarty i przedstawiony na niniejszej stronie internetowej, łącznie z m.in. tekstem i obrazami jest przedmiotem praw autorskich bądź innych, chyba że stanowi się inaczej.

4.2 Zastrzegamy sobie prawo i zabraniamy jakiegokolwiek nieautoryzowanego jej wykorzystania bądź kopiowania. Wszystkie ustawowo autoryzowane prawa do druku lub ściągania materiałów są ściśle ograniczone do Twojego prywatnego użytku. Żadne materiały nie mogą być wykorzystywane do jakichkolwiek celów komercyjnych.

4.4 Zabrania się tworzenia bazy danych z niniejszych stron internetowych, chyba że wyraźnie postanowiono inaczej w pisemnej formie.

5. Zrzeczenie Odpowiedzialności

5.1 Nie oferujemy gwarancji w związku z dokładnością, prawdziwością ani stałym dostarczaniem informacji na niniejszej stronie internetowej. Usługi i informacje zawarte na stronie internetowej służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym oraz użytkowym i nie mają na celu spełniania wymagań poszczególnych osób.

5.2 Użytkownik strony pokłada zaufanie w materiał zawarty na stronie internetowej wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania dowolnych zmian, usprawnień lub do wycofania i poprawy błędów i pominięć w dowolnej części materiału bez obowiązku wcześniejszego poinformowania o takiej potrzebie.

5.3 Udostępniane przez nas usługi i informacje nie stanowią formy doradztwa ani zalecenia z naszej strony; nie mają na celu stanowienia podstawy do podejmowania decyzji o charakterze medycznym bądź innym. Przed podjęciem decyzji należy zasięgnąć odpowiedniej, niezależnej porady medycznej.

5.4 Nasze usługi i materiały zawarte na stronie internetowej dostarczane są przez nas w stanie "jak jest" i wyraźnie zrzekamy się wszelkich gwarancji (z zastrzeżeniem klauzuli 1.3), wyraźnych bądź sugerowanych, zgodnie z wymogami prawnymi.

5.5 W zgodzie z obowiązującym prawem zrzekamy się niniejszym odpowiedzialności za wszelkie roszczenia, straty, żądania lub szkody mające związek z naszymi usługami, informacjami i materiałami łącznie z bezpośrednimi, pośrednimi, przypadkowymi, lub wynikającymi z konsekwencji stratami lub szkodami. Powyższe będzie miało zastosowanie niezależnie od tego czy roszczenia, straty lub szkody pojawią się wskutek szkody, umowy, zaniedbania, ustawowo lub w inny sposób.

5.6 Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej i jakiekolwiek spory dotyczące odpowiedzialności podlegają niniejszym ustaleniom i prawom Anglii oraz Walii.

5.7 Korzystając z tej witryny zobowiązujesz się również do warunków zawartych na stronie informacji prawnych, które dostępne są do przeglądania, klikając na ten link: Informacje Prawne

6. Oświadczenie Prywatności

6.1 Dokładamy wszelkich starań aby zachować i szanować prywatność klienta, oraz wykorzystujemy dostępne technologie zapewniające bezpieczeństwo online. Przed wykorzystaniem pewnych obszarów strony internetowej prosimy o zarejestrowanie się i wprowadzenie danych osobowych, łącznie z delikatnymi danymi określonymi w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych I1998 ("Ustawa"). Informacje uzyskane w ten sposób nie są ujawniane osobom trzecim bez uprzedniego uzyskania Twojej pisemnej zgody. Zebrane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie zgodnie z prawem i postanowieniami Ustawy.

6.2 W związku z powyższymi delikatnymi danymi osobowymi, akceptując niniejsze Porozumienie wyrażasz zgodę na zbieranie takich danych.

6.3 Ograniczymy gromadzenie i wykorzystywanie tych informacji do minimum wymaganego dla procesu wysyłki, rozwoju i poprawy naszych usług i innych czynności, oraz dla sprawniejszego zarządzania konsultacjami z Lekarzem.

6.4 Posiadane przez nas dane osobowe będą przechowywane zgodnie z prawem i naszą wewnętrzna polityką bezpieczeństwa.

6.5 W celu zapewnienia poufności Twoich danych osobowych, powyższe wytyczne dotyczące prywatności są przekazywane wszystkim naszym pracownikom.

6.6 Strona internetowa może zawierać odnośniki do innych stron, niemniej jednak nie udostępniamy tym stronom zgromadzonych przez nas danych osobowych i nie ponosimy odpowiedzialności za ich praktyki prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką prywatności tych firm. W związku z powyższym niniejsze oświadczenie i polityka prywatności mają zastosowanie jedynie wobec niniejszej strony internetowej i nie mają zastosowania wobec innych stron.

6.7 Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej i jakiekolwiek spory dotyczące prywatności podlegają niniejszemu Oświadczeniu o Prywatności zapisom prawnym Anglii i Walii.

6.8 Przy płatnościach kartą kredytową wykorzystujemy bezpieczne kodowanie SSL/128 bit.

6.9 tabletki-antykoncepcyjne.org.pl wykorzystuje ciasteczka wyłącznie dla celów poprawy jakości.

6.10 Zgodnie z Ustawą o Prywatności i Elektronicznych Środkach Komunikacji, która weszła w życie 11 Grudnia 2003, nie wysyłamy losowych e-maili reklamowych (stron trzecich) pod prywatne adresy e-mail (spam).

6.11 Niniejsze Oświadczenie ma zastosowanie wyłącznie wobec informacji zebranych podczas Twojej wizyty na niniejszej stronie internetowej. Na stronie głównej zostanie wyświetlone widoczne powiadomienie za każdym razem, gdy aktualizacja lub zmiana Oświadczenia o Prywatności będzie miała miejsce i należy okresowo sprawdzać Oświadczenie o Prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na przestrzeganie warunków zawartych w niniejszym Oświadczeniu o Prywatności.

6.12 Zalecamy również dokładne zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)